Domů » Letní výtvarné kurzy

Letní výtvarné kurzy

Workshop Aquarellu - 5.8.2018
Workshop Aquarellu – 5.8.2018
kurzy krajinomalby 2018

Výtvarné kurzy jsou určené pro tvořivé lidi od 13 let, většinou se účastní hlavně dospělí výtvarníci. Výtvarné kurzy jsem začala je pořádat v létě 2014, předtím jsem čerpala inspiraci na kurzech pořádaných Michalem Dubnickým ze ZUŠ Kolín, který každé léto vytáhnul partu dospělých lidí do nějakého krásné českého města, kde kreslili jak o život.

Malování v plenéru

Mé kurzy probíhají v Praze a jejím přilehlém okolí. Kreslili jsme v Radotíně, v Holyni, v Chuchli, u Ořecha, v Radotísnkém údolí. Průběh budu ale trochu měnit a třeba se časem zadaří i sehnat partu lidí, která by na pár dní někam do přírody na malovat vyrazila.

Malování v ateliéru

V ateliéru se zaměřuji na jednotlivé výtvarné techniky. Vždy volím podle poptávky. Některé kurzy jsou zaměřené obecně na základy kreslení, perspektivy, stínování,… Další pak na techniky jako jsou vodové barvy (akvarel), tempery, akrylové barvy, olej, pastel,…

Kolik Vás musí být, aby se kurz uskutečnil?

3 – 6

Je to kurz pro skupinu, ve skupině si to víc užijeme, uvidíte, jak tvoří ostatní a zároveň se budu moct věnovat každému. Tak neváhejte, vytáhněte nějakou kamarádku, maminku, dceru nebo syna a přihlaste se.

Jaká je cena?

900 Kč – 1500 Kč na osobu na kurz

Budete mít k dispozici vybrané výtvarné materiály. Do plenéru je potřeba s sebou mít dostatek pití i jídlo, většinou jsme v přírodě, ne u restaurace. Na workshopu bude k dispozici voda, káva, čaj.

Další info na:

kurzy@alzbetapilarova.cz

Fotky z kurzů 2017