Domů » Blog » Podzimní FOTOVÝLET

Podzimní FOTOVÝLET

Tradiční podzimní fotovýlet na začátku školního roku se uskuteční poslední zářijovou neděli tj.: 30. 9. 2018 v 10:00 (předpokládaný návrat cca 16:00 – nejpozději)

Sejdeme se na Zbraslavském náměstí a vydáme se na Keltské oppidum jednou krásnou cestou podel řeky a pak trochu do kopce. Opět budu mít připravené nějaké úkoly, náměty a tak a je to opět pěkná krajina.

Cena zůstává stále stejně symbolická: 200 Kč

S sebou:

  • Pevná obuv (skutečně děvčata – plátěnky nejsou úplně pevná obuv)
  • oblečení podle aktuální teploty
  • svačina, oběd (jdeme do přírody, na Zbraslavi můžete ještě udělat nějaký last minute nákup, jestli budou mít otevřeno v obchůdku na náměstě, ale nespoléhejte na to, v lese žádný stánek není. Vezměte do batohu pití i jídlo, jako do školy, plus nějaké ovoce navíc – budeme chodit, tak ať nestrádáte)
  • A samozřejmě Foťák! Je jedno jaký máte, ale nějaký vezměte. Víte, že jsem příznivce i analogu, tak klidně i filmové foťáky navíc ?
  • Pokud máte fotky, se kterými se chcete pochlubit, nezapomeňte si je nasosat do telefonu, ať se můžete chlubit (nebo ještě lépe si je vytiskněte)

Nejsme uzavřená společnost, tak se neostýchejte oslovit kamarády, kamarádky, tetičky či sourozence, bylo by fajn, kdyby nás bylo alespoň 6.

Prosím o závazné potvrzení účasti, napište si to do diářů, nerušte účast na poslední chvíli, já respektuji Váš čas a očekávám to samé i od Vás ? (samozřejmě chápu nemoc, ale úmrtí křečka už je na pováženou ?).

Snad jsem na nic nezapomněla…


Zájemci piště prosím na mail: kurzy@alzbetapilarova.cz


Podzimní fotovýlet Zbraslav - Alžběta Pilařová


Trasa podzimního fotovýletu


Podzimní fotovýlet Zbraslav - Alžběta Pilařová